Music world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Music world


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Justin Bieber

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
mirelkaaaaa
Admin
mirelkaaaaa


Брой мнения : 283
Join date : 25.11.2010
Age : 28
Местожителство : Гърция - Кастория

Justin Bieber Empty
ПисанеЗаглавие: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeСъб Дек 04 2010, 22:26

Всичко за Джъстин тук Justin Bieber 611724 Чухте ли новата му песен..


Харесва ли ви? Justin Bieber 640530
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/mirelalilova?feature=mhum
mirelkaaaaa
Admin
mirelkaaaaa


Брой мнения : 283
Join date : 25.11.2010
Age : 28
Местожителство : Гърция - Кастория

Justin Bieber Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeПон Дек 13 2010, 11:30

Сънувах го! Justin Bieber 602445 Помня, че бях пред входната врата у нас и бях седнала там. По едни време видях много хора и се зачудих какво става.. Изведнъж изпод всички се появи Джъстин! Той им раздаваше автографи и се чудеше как да се измъкне Аз стоях се едно нищо не се е случило и докато се усетя стоеше пред мен.. Запознахме се след което седна до мен.. Започнахме да си говорим и по едно време изкара една тетрадка със стихове на новата си песен. Не помня какво пишеше, но помня ясно думата "People" .. И ме попита "Как е?" и аз му казах, че е супер.. И след малко ми вика "Хей, искаш ли да дойдеш у нас да видиш стаята ми?" Аз се ококорих и му отвърнах "Ами добре ако може..." Той изкара GSM-ма си и звана на майка си да попита.. И по-едно време го чух да казва "Ооо.. Добре а баба къде е?" Много смешно ми стана.. След като затвори се обърна към мен и ми каза "Хайде да вървим".. Станахме, той ме прегърна и така тръгнахме.. По едно време усетих, че ръката му е много топла и той каза нещо от рода на "Огъънн" при което и двамата почнахме да се смеем. По пътя му казах, че е много добро момче и той ми отвърна с "Благодаря ти.." След това нещо сънищата ми се оплетоха и не разбрах какво точно стана, но се озовахме на една улица и тъкмо се бяхме засилили да ходим у тях и някакъв звънец би и той каза "Еее нее... Трябва да вървим.. Нищо след малко ще идем у нас.." Какво беше това не знам, но беше се едно ученически звънец. Седнахме на края на една голяма сграда при което гледахме хората долу.. До нас имаше още хора и по едно време от някъде изкара лаптопа си и видях какви ли не папки.. "Подигравки", "Участия".. Много бяха.. Имаше и няколко клипчета които бе посетил едно семейство и клипчето беше със заглавие "А тук ме удря по главата" На картинката се виждаше една сладко бебе и той.. След малко обаче се сгуши в мен и ми каза "Ако заспя ме събуди" .. и точно го видях как заспа в мен и децата под прозореца ме събудиха защото в този ден нямахме училище поради една педя сняг и играеха и викаха.. Аз се стреснах и се събудих .. Жалко исках да му видя стаята.. Justin Bieber 392450 Justin Bieber 392450


Последната промяна е направена от mirelkaaaaa на Вто Дек 28 2010, 11:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/mirelalilova?feature=mhum
lydyty_pili
Admin
lydyty_pili


Брой мнения : 150
Join date : 25.11.2010
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Justin Bieber Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeПон Дек 13 2010, 11:35

Justin Bieber 602445 Justin Bieber 932627
Върнете се в началото Go down
https://music-world.bulgarianforum.net
mirelkaaaaa
Admin
mirelkaaaaa


Брой мнения : 283
Join date : 25.11.2010
Age : 28
Местожителство : Гърция - Кастория

Justin Bieber Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeПон Дек 13 2010, 11:56

^ Aaa zabravih da spemena 4e kato stoqhme na kraq na zgradata malko predi da zaspi go popitah poglejdaiki bluzkata si s Michael s koqto bqh "Haresva6 li Michael Jackson?" i toi kaza " Daa razbira se.. " Justin Bieber 602445 I sled tova zaspa Justin Bieber 848418 Justin Bieber 748228
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/mirelalilova?feature=mhum
Sponsored content





Justin Bieber Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Justin Bieber
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Music world :: Музика :: Други-
Идете на: