Music world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Music world


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ученическите ви спомени с Майкъл

Go down 
АвторСъобщение
mirelkaaaaa
Admin
mirelkaaaaa


Брой мнения : 283
Join date : 25.11.2010
Age : 28
Местожителство : Гърция - Кастория

Ученическите ви спомени с Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Ученическите ви спомени с Майкъл   Ученическите ви спомени с Майкъл Icon_minitimeПон Ное 29 2010, 14:55

Разкажете някоя интересна случка/спомен в училище свързана с Майкъл.. Ученическите ви спомени с Майкъл 856647 Ученическите ви спомени с Майкъл 509787

Ще пусна няколко мои поста копирани от групата Ученическите ви спомени с Майкъл 166168

Никога няма да забравя как миналата година в часа ни по библия стана въпрос за Африка и за децата там. По едно време темата се извъртя и започнахме да обсъждаме кои известни личности са правили благотворителности.. Аз си стоя на чина и нещо си драсках и хич не бях чула и въпроса .. По едно време обаче чух името "МАЙКЪЛ ДЖЕКЪН" и буквално подскочих на стола. Един съученик каза, че и Майкъл е дарявал на много нуждаещи се деца.. /при което аз грейнах/ Господина го погледна и каза нещо /с извинение/ от рода на "Даа.. но ги е взимал и отзад" !!! Не можех да повярвам, че господина ни по БИБЛИЯ може да е толкова жалък! Станах от мястото си и тръгнах към вратата. Той ме спря и ме попита "А ти къде?" /нагло/ .. Викам му "Отивам за вода! Забранено ли е?! " /като почнах да му се сопкам/ и той .. "Ай, ай.. Отивай.. Мащай се! " Отидох в тоалетната и започнах да рева.. Така и не влезнах обратно в часа! Би звънеца за междучасието, а аз още си стоях там.. След малко влезна една съученичка и вика "Защо плачеш?!" Обясних и.. След което последва естествено изречението "Ти - си - луда!" /което се знае де /
После на господина не му проговорих сигурно месец, но после ми мина.. Ученическите ви спомени с Майкъл 470120

***

Няма да забравя никога как на коледния празник в училище всички учихме коледни песни и аз помолих госпожата да пея сама! И тя се съгласи.. Попита ме какво и и казах Майкъл.. Каза ми, че няма да мога да изпея Майкъл защото е КОЛЕДЕН празник.. но аз и казах, че ще е коледна песен на Майкъл Така и се разбрахме.. Дойде деня в който аз трябваше да пея и малко преди да започне всичко отивам при госпожата и и казвам "Госпожо ще пея друга песен на Майкъл.. няма да е коледна" .. Тя вика "Как така" .. и аз и запях..
"I used to say "I" and "me"
Now it's "us", now it's "we"
I used to say "I" and "me"
Now it's "us", now it's "we" "
Тя се опули Ученическите ви спомени с Майкъл 392450 след това каза "Но Мирела Коледа е, а ти ще ми пееш любовни песни?!" Обаче аз не отстъпвам и и викам "Госпожо не е любовна!!! За приятелството е! " И тя "Ами какво се пее аз и ти.. тогава?! " И аз и викам "Амииии това е песен на Майкъл която е писана за най-добрия му приятел като е бил малък... (след дълга пауза) който е бил.. Ъъъ.. ПлЪх! " Падна ужасяващ смях! Все пак ме остави да го изпея де, но не цялата песен! След като свърших всички ме бъзикаха с мишки!

Няма да казвам колко съм притеснена.. Сами ще го видите.. На места го изпях ужасно, на други фалшиво на трети пискливо! Даже ми спираше дъха! Ужас.. Но все пак беше голямо шоу де! Колко по-добре можех да го изпея, но стреса кво ли не прави!
Цък за изпълнението :)

**

Чина ми Ученическите ви спомени с Майкъл 804243 Ученическите ви спомени с Майкъл 602445
Ученическите ви спомени с Майкъл Jdv1282297174u
Ученическите ви спомени с Майкъл Viu1282297191a

.. Вие сте.. Ученическите ви спомени с Майкъл 640530
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/mirelalilova?feature=mhum
 
Ученическите ви спомени с Майкъл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Снимки на Майкъл
» Новини за Майкъл
» Сънищата ни с Майкъл
» Гифчета на Майкъл
» Трибути за и на Майкъл

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Music world :: Музика :: Michael Jackson-
Идете на: