Music world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Music world


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Сънищата ни с Майкъл

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
mirelkaaaaa
Admin
mirelkaaaaa


Брой мнения : 283
Join date : 25.11.2010
Age : 28
Местожителство : Гърция - Кастория

Сънищата ни с Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Сънищата ни с Майкъл   Сънищата ни с Майкъл Icon_minitimeЧет Ное 25 2010, 22:16

Колко често сънувате Майкъл? Ако искате споделете сънищата си с него.. I love you Sleep sunny
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/mirelalilova?feature=mhum
King_of_Pop_s_Lover

King_of_Pop_s_Lover


Брой мнения : 5
Join date : 30.11.2010
Age : 30

Сънищата ни с Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънищата ни с Майкъл   Сънищата ни с Майкъл Icon_minitimeВто Ное 30 2010, 11:49

Напоследък не го сънувам, не знам защо, много искам да го сънувам, но...просто не го сънувам...Но преди доста често го сънувах и имам някои доста интересни, и доста странни сънища с него......


Сън 1:
Майкъл бе с визията от 2002г.Той беше облечен с червена копринена риза, и черен панталон и вървеше по една улица, а аз вървях малко след него, следях го да видя къде отива, но нямаше никой, той беше съвсем сам, а улиците празни, само един минувач имаше тук-таме и никой не обръщаше внимание на Майк, а аз продължавах да вървя след него.Накрая той пресече на ляво и се озова пред една къща.Следващото нещо което помня е, че той извади iphone-а си и позвъни на някой и влезе в къщата.Тогава се събудих.Най-странното е, че къщата в която влезе се намираше близо до НДК, а пък НДК е близо до моя квартал в София...

Сън 2:
Бях на даскало и имахме последен час, час на класа и междучасието свърши и вместо класната влезе Той и каза на бг че щял да ни учи на някаква песен, чието име не помня...и после г-жата по английски влезе за малко и каза нещо на средната редица ама не чух какво, защото седях на крайната редица до прозореца и реших че е казала да му говорим на английски защото е американец все пак, обаче той говореше на бг, и аз му казах i am your fan и той ме погледна и ми отговри нещо на бг, но не помня какво, той изглеждаше като в this is it и това в съня ми се случваше преди турнето, и после се озовах в някакъв салон за концерт с три фр до мен, а той беше на предния стол и каза че сега нас четирите ще обучава,не знам дали беше на същата песен, нещо такова беше, и после картината се смени пак и се озовах на втория етаж на някаква голяма сграда, бях до парапета а долу на първия етаж беше майк обграден от фенове и аз не се сдръжах и му извиках i love you и той вдигна поглед нагоре и ме погледна и после картината пак се смени, аз и той вървяхме през дълъг паркинг, имаше всякакви коли и една огромна черна лимузина - неговата лимузина, а на края на паркинга имаше красиво зелено дърво, като че ли природата го беше направила нарочно за катерене, и аз попитах майк дали това му е любимото място, и той каза "да", и отидохме там, и после картината се смени и сънувах нещо с майка ми........Но това бе най-странния сън, който някога съм сънувала...

Сън 3/него сънувах само месец след като Майк...знаете/:
Аз бях вече голяма жена и с Майкъл бяхме в някаква стая и стояхме прави един до друг.Той беше с визията от 1988.Не помня с какво беше облечен...Тогава вратата на стаята се отвори и вътре влезе някакво момиче на не повече от 24 години.Тя го прегърна и му каза че го обича, и го помоли да й прости, но вече не помня за какво, и той отвърна, че й прощава всичко и я целуна, а аз просто стоях и ги гледах, но бях щастлива, защото той беше щастлив, а за мен това бе най-важно...

Сън 4:
Сънувах, че Майк беше в съда и четеше някакво стихотворение, не помня какво, но беше много красиво, сякаш го бе писал за себе си...И после се събудих и когато пак заспах сънувах други неща...

Сън 5:
Сънувах, че Майкъл спи, беше с визията от 2005, а аз седях до него, на леглото му и го наблюдавах, изглеждаше толкова красив в съня си, искаше ми се да го целуна, но не го направих, за да не го събудя, толкова спокоен изглеждаше и така сладко спеше, леко усмихнат...и когато най-накрая намерих смелост да се наведа и да го целуна се събудих...

Сън 6:
Сънувах, че той беше с визията от 1992, стоеше приклекнал и наблюдаваше мен и съучениците ми как играем на някаква игра и много се забавляваше да ни гледа, и като свършихме ни изръкопляска и каза, че много му е харесало, но трябва да върви, усмихна се, изправи се и ни помаха за довиждане и аз му помахах, и му казах нещо от сорта на I love you или нещо от сорта на това, че винаги ще е в сърцето ми, при което той се усмихна, помаха още веднъж и... тогава се събудих...

Сън 7:
Сънувах, че бях пред витрината на някакъв магазин и вътре от всякъде ме гледаше лика на Майк, беше пълно с неща с неговия лик...Но сякаш не сънувах, защото осъзнавах, че това е станало след като той...че онези неща в магазина/книжарница/ са там в негова памет...

Сън 8:
Аз бях с една съученичка в един лунапарк или нещо такова.Всъщност май бяхме в Дисниленд, но не съм сигурна, не помня точно...С нея бяхме седнали на една пейка и си говорехме.Тогава осъзнахме че на виенското колело в близост до пейката ни, беше не друг а Майкъл, но той беше някъде на 16-17 години/моята възраст/ и страшно се забавляваше.Аз се усмихнах, а момичето което беше с мен направо изпадна в шок че е толкова близо до такава мегазвезда...После Майк се приближи към нас, и аз тръгнах с него на някъде а съученичката ми изчезна...С Майк се разхождахме из лунапарка, разглеждахме сергиите и си пояснявахме взаимно кое какво е...После обаче сънят се смени.Бях сама насред огромна пустош, нещо като и аз не знам, не точно пустиня, но нещо подобно...А пред мен имаше голяма пещера.Аз се приближих към пещерата и установих че в нея има няколко клетки/2/3 там някъде/, но по ужасяващото беше че в тези клетки бяха заключени Майк и братята му и то не от кого да е, а от.../ще се сдържа от грозни епитети/...Джоузеф.Него обаче го нямаше и аз веднага хукнах да ги освободя.Когато ги освободих, Майк се приближи към мен и ми каза: "Благодаря ти, че ни измънка", и погали с ръка лицето ми, като доближаваше своето все повече...докато устните ни не се свързаха в най-прекрасната целувка...Никога няма да забравя тази целувка, тя беше толкова нежна, толкова прекрасна, толкова вълшебна и невероятна...После когато Майк ме пусна, аз му казах че трябва да вървя за да забвя Дожузеф докато те избягат, иначе можеше да стане нещо много лошо... И тъкмо се обърнах да си тръгна, въпреки че сърцето ми крещеше неистово да не го правя и една сълза се плъзна по лицето ми, когато Майк ме хвана за ръката, дръпна ме към себе си и ми каза със сълзи на очи: "Моля те, остани с мен, не си отивай!", а му отвърнах че не мога, защото ако остана това значеше Джоузеф да разбере че са избягали и да пострадат, а това беше последното което исках...След това дръпнах ръката си от неговата и затичах защото не можех да спра сълзите си...После се събудих и усетих че устните ми все още горят от онази целувка.......

Сън 9:
Бях с майка ми в един магазин за дрехи, който беше с две отделения.В едното имаше изложени на витрината неща свързани с Майк.Например имаше тениска с лика му от пресконференцията за Дис Ис Ит, а панталоните бяха същите като неговите от пресконференцията.Но докато гледах захласната тениската и панталоните разсеяно вдигнах поглед и застинах.В съседното отделение на магазина беше Майк с визията от фотосесията за Vibe, със същите дрехи . блузата, такето и т.н. и майка ми се усмихна и каза: "Хайде, върви", но аз се опулих срещу нея, казах й: "Как така просто ще вляза там и ще разглеждам, та там е Майкъл, не мога да му досаждам докато пазарува", при което майка ми се засмя и тръгнахме да излизаме, но преди да излезем, понеже всеки клиент на магазина трябваше при влизането да си остави визитката в една купчина на една маса до вратата и майка ми се пресегна, взе тази на Майк и ми я даде като ми се усмихна...После се събудих...

Сън 10:
Аз бях на концерт от Bad турнето, само че всъщност не бях там, това като че ли беше някакъв стар запис на този концерт, но аз все пак присъствах и сякаш всичко ставаше на живо...Но аз знаех, че Майк вече го няма, и въпреки това той изглеждаше толкова реален...Но аз знаех че няма как да е друго освен запис, защото тогава когато е било Bad турнето не съм била още родена...И въпреки това имаше нещо странно...но и красиво...Майк пееше и се движеше както никога досега...Накрая на концерта той изпълни една много красива песен за любовта, съвсем нова, никой не я беше чувал до този момент, а аз го гледах с усмивка.Накрая когато концерта свърши, той се приближи към мен, което ме стъписа, защото аз не трябваше да съществувам в този "запис", той не би трябвало да ме вижда...И въпреки това той се приближи към мен с усмивка, здрависахме се и той ми каза: "Кажи на всичките си приятели, че следващият урок в "Moonwalk", ще е в понеделник, защото.../тук не съм съвсем сигурна какво точно каза, но мисля че беше нещо от сорта на/ преди това трябва да отида на лекар, за да съм сигурен че всичко е наред", после ми помаха и си тръгна, а аз тръгнах да излизам от залата където беше концерта, но щом отворих вратата й, се озовах в Невърленд, на една красива поляна с много цветя...Отнякъде се пропиваше звукът на Childhood, а аз се възхитих и седнах на тревата да послушам красивата песен...После се събудих....

Сън 11:
Майк беше с визията от 2007, и беше на улицата, седеше на някакъв стол и наблюдаваше някакво шоу за него или нещо такова...Аз си казах, че това е моя сън и мога да правя каквото искам със съня си, затова тръгнах към Майк и когато стигнах до него, тъкмо вплетох ръце в меката му като коприна черна коса готова всеки момент да го целуна, когато едно момиче/същата съученичка от другия сън/ни прекъсна, защото каза че някой ме викал или нещо такова...Аз страшно се ядосах, но нямах избор затова отидох...А после се събудих и все още бях бясна че това момиче беше провалило намеренията ми да целуна Майк...

Сън 12:
Тази година точно на рождения ден на Майк бях на морето и ходих на трибюта за него в Слънчев бряг в "Брилянтин", и се върнах някъде към 4-5ч сутринта.Когато си легнах обаче го сънувах.Майк беше с визията от 2003 и беше на нещо като пресконференция, или нещо такова, не помня точно, но сякаш не знам, сякаш искаше да каже някаква хубава новина на феновете си...А след това някъде след около не знам колко време беше, да речем 1-2 седмици сънувах че гледам някаква телевия и че излъчваха Майк на живо.Той говереше нещо много важно, но това което ме вбесява, е че не помня какво беше...Но беше много странно, сякаш искаше да ми даде знак че не всичко е свършило...
Върнете се в началото Go down
mirelkaaaaa
Admin
mirelkaaaaa


Брой мнения : 283
Join date : 25.11.2010
Age : 28
Местожителство : Гърция - Кастория

Сънищата ни с Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънищата ни с Майкъл   Сънищата ни с Майкъл Icon_minitimeВто Ное 30 2010, 14:08

^ Страхотни сънища .. Сънищата ни с Майкъл 25798
Аз не го сънувам изобщо.. Много рядко се случва и мен да посети в съня ми.. Сънищата ни с Майкъл 205777
Мога обаче да пусна сънища от преди..

1. Като бях за една седмица на морето първите няколко дена бяха много скучни. Единственото нещо което правех бе да ходя на плаж след което да се изкапя и да спя до вечерта .. Искам да разкажа един мой сън които сънувах през тази дни... Беше толкова реален!!!
Сънувах, че с Майкъл стояхме на едно диванче, а пред нас имаше маса която не помня дали имаше храна върху нея. Стаята беше колкото диванчето тясна. Много беше малка. Майкъл беше като през 2005 от обвиненията. Стоеше до мен на това малко диванче. Беше много тъжен и само въздишаше тежко.. По едно време се обърнах и го погледнах. Имаше някакво боклуче в косата. Исках да му го махна и протегнах ръката си към косата му като се бях притеснила ужасно много как ще му докосна косата .. Нали по това време беше с перука.. Ох.. Сънищата ни с Майкъл 205777 След като махнах прашинката той не помръдна. Стоеше си все така подпрях на едната си ръка и тъжен.Свиваше ми се сърцето като го гледах така.. Обърнах се за секунда на другата страна след което отново погледнах Майк. Той вдигна главата си и ме погледна също. Тогава аз не издържах и го прегърнах! Беше толкова истинско! Не мога да го опиша... Се едно се случваше наистина! Осетих го в прегръдките си.. Беше толкова вълнуващо! Постояхме няколко секунди така (на мен ми се стори, че минаха векове!!!) след което ми прошепна тихичко в ухото
-Пей ми.
Аз замръзнах! Повдигнах леко главата си от рамото му и си помислих, че не съм чула добре, но той отново прошепна
-Пей ми!
Аз отново не казах нищо. След което се засмя ужасно сладко и каза
-Не ми пей.. Хаха ..
Искаше да пробва дали ако ми го каже на обратно ще започна.. Хахаха... Аз се обърнах към него и му казах..
-Не мога ще събудя Калина. (приятелката на баща ми която спеше до мен)
След като казах това нещо се събудих защото явно разбрах, че сънувам.. Бях гушнала възглавничката ми с Майкъл и я стисках здраво! После ми стана толкова кофти като разбрах, че е поредния сън.. Сънищата ни с Майкъл 205777

2. Този беше много странен. Аз и още много хора бяхме в заведението ни в Гърция /имаме си собствено заведение/ и Майкъл стоеше на една маса. Всички се бяха наредили на опашка и се изреждаха един по един през него за целувка по бузката и автограф. Не след дълго дойде и моя ред. Нямах търпение да го гушна.. Държах се съвсем нормално все едно всеки ден го виждам .. След като отидох при него той ме целуна и по двете бузки и ми даде автограф, но аз исках и да се снимам с него.. Може би бях единствената която пожела подобно нещо от всички там. Помолих го да се снимаме, но той не искаше .. Каза ми:
- Не искам. Не е редно..
Накрая не се снимахме. Толкова се вълнувах докато сънувах този сън.. Сънищата ни с Майкъл 4155

3. Един ден бях болна и целия ден спах. Не ходих и на даскало. Понеже ме болеше стомаха се будих през половин час и все сънувах нещо. Първото нещо което помня да съм сънувала беше пра баба ми /която е починала/, но това е отделен сън.. Втория път обаче пак сънувах нея как отиваше от децката ни към кухнята. В кухнята имаше един мъж който не можех да разпозная кой беше.. Аз вървях зад баба си и на сън знаех, че тя вече е починала и я попитах"
- Бабо, кажи ми къде е Майкъл..
Тя обаче се обърна към човека в кухнята и ми каза:
- Знаеш ли къде е Майкъл?
А той и каза:
- Не.
Тогава отново се събудих от болки в стомаха и не можах да видя какво стана.. Сънищата ни с Майкъл 205777

4. Сънувала съм го, че ме моли за нещо, но не помня какво...

5. Също така съм сънувала, че чета в нета новини и по едно време прочитам, че Джърмейн Джаксън е починал! После взех вестника и там пишеше същото и се събудих.

6. Сънувала съм, че влизам в един магазин, но не какъв да е магазин, а магазин само с майкълски неща! Не знаех, че е такъв и толкова се зарадвах.. Почнах да разглеждам всичко като пощуряла, но по едно време забелязах, че нещо мърда зад завесата на пробната.. Надничайки любопитно видях, че това беше самия Майкъл!
Той разбра, че го видях и избърза да ме предупреди:
- Моля те.. Не казвай на никой, че съм тук, защото иначе папараците ще дойдат и пак ще почнат да ме снимат.. Сънищата ни с Майкъл 470120

Това са част от моите сънища Сънищата ни с Майкъл 166168
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/mirelalilova?feature=mhum
Sponsored content





Сънищата ни с Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънищата ни с Майкъл   Сънищата ни с Майкъл Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сънищата ни с Майкъл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Снимки на Майкъл
» Новини за Майкъл
» Гифчета на Майкъл
» Трибути за и на Майкъл
» Липсваш ни Майкъл..

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Music world :: Музика :: Michael Jackson-
Идете на: