Music world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Music world


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Новини за Майкъл

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
lydyty_pili
Admin
lydyty_pili


Брой мнения : 150
Join date : 25.11.2010
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Новини за Майкъл  Empty
ПисанеЗаглавие: Новини за Майкъл    Новини за Майкъл  Icon_minitimeЧет Ное 25 2010, 18:45

Всякакви новини за Майкъл, които не са за нова тема тук :)
Върнете се в началото Go down
https://music-world.bulgarianforum.net
mirelkaaaaa
Admin
mirelkaaaaa


Брой мнения : 283
Join date : 25.11.2010
Age : 28
Местожителство : Гърция - Кастория

Новини за Майкъл  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за Майкъл    Новини за Майкъл  Icon_minitimeПет Ное 26 2010, 12:49

Излезе нова книга за смъртта на Майкъл Джексън:

Новини за Майкъл  519x389

Новата книга за Майкъл Джексън вече е факт. Тя е опит да се изяснят причините за смъртта на Краля на попа.

Книгата е озаглавена "Какво наистина се случи на Майкъл Джексън, Краля на попа. Тъмната страна на индустрията на забавленията". Автор на четивото е някогашният организатор на концертите на Джако - Ленард Роу. Двамата с бащата на певеца - Джо Джексън, представиха книгата в бизнес столицата на Бразилия - Сао Паоло.

Те изразиха убеждението си, че Майкъл Джексън е бил нарочно умъртвен от лекаря си - д-р Конрад Мъри. Бащата на звездата заяви, че и завещанието му е било подправено. Джо Джексън каза, че се надява прокуратурата да започне истинско разследване на смъртта на сина му.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/mirelalilova?feature=mhum
mirelkaaaaa
Admin
mirelkaaaaa


Брой мнения : 283
Join date : 25.11.2010
Age : 28
Местожителство : Гърция - Кастория

Новини за Майкъл  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за Майкъл    Новини за Майкъл  Icon_minitimeВто Ное 30 2010, 01:27

Oprah Has Best Ratings Week In Almost Three Years

A string of big guests gave Oprah her best ratings week in nearly three years.

"The Oprah Winfrey Show" drew a 6.1 rating from Nov. 7th-14th. That's the highest rated week for the show since February 2008. The week included the four highest rated episodes of the season, which featured Michael Jackson's mother Katharine, Oprah's former talk show rivals, Marie Osmond and George W. Bush, respectively. The Jackson episode won the prize for top rated episode of all, with a 6.7 rating.

The show remained the most watched talk show in syndication for the 602nd week in a row Новини за Майкъл  288941

Новини за Майкъл  S-OPRAH-large

http://www.huffingtonpost.com//2010/11/23/oprah-has-best-ratings-we_n_787767.html

С две думи пише, че внезапно много се покачил ретинга на Опра.. Новини за Майкъл  470120
Ами как няма да се покачи така като мина през цялото семейство на Майкъл?! Новини за Майкъл  470120
Леле.. Преди я мислех за по-добра.. Сега обаче разбрах, че единственото което я влече са парите, славата и ретинга Новини за Майкъл  724849
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/mirelalilova?feature=mhum
mirelkaaaaa
Admin
mirelkaaaaa


Брой мнения : 283
Join date : 25.11.2010
Age : 28
Местожителство : Гърция - Кастория

Новини за Майкъл  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за Майкъл    Новини за Майкъл  Icon_minitimeВто Ное 30 2010, 15:00

Майкъл и Пинк - топ изпълнители, AC/DC - най-яка група

Майкъл Джексън и Пинк бяха обявени за най-добрите самостоятелни изпълнители на всички времена след гласуване в интернет.

Веднага след покойния Крал на попа са класирани на второ място Джъстин Тимбърлейк, на трето Боб Марли, издава Hi Club.

При жените ситуацията е следната: на първо място Пинк, второ за Lady GaGa, а третото място е запазено за поп иконата Мадона.

Най-добрата група според интернет потребителите са AC/DC, след тях се нареждат Nirvana и Red Hot Chili Peppers. Новини за Майкъл  203192
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/mirelalilova?feature=mhum
lydyty_pili
Admin
lydyty_pili


Брой мнения : 150
Join date : 25.11.2010
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Новини за Майкъл  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за Майкъл    Новини за Майкъл  Icon_minitimeВто Ное 30 2010, 15:14

Пинк?
Върнете се в началото Go down
https://music-world.bulgarianforum.net
mirelkaaaaa
Admin
mirelkaaaaa


Брой мнения : 283
Join date : 25.11.2010
Age : 28
Местожителство : Гърция - Кастория

Новини за Майкъл  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за Майкъл    Новини за Майкъл  Icon_minitimeСря Дек 08 2010, 16:47

Новогодишен музикален фестивал в НДК: откриване
зала 1; 18.00 ч. българско време
Новогодишният музикален фестивал започва днес с директно предаване на откриването на новия сезон на Ла Скала - Милано, с "Валкюрата" от Вагнер под диригентството на Даниел Баренбойм и режисурата на Ги Касие. В главните роли са звездите:
Саймън О'Нийл - Зигмунд
Джон Томлинсън - Хундинг
Рене Папе - Вотан
Валтрауд Майер - Зиглинда
Нина Стеме - Брунхилда
Екатерина Губанова - Фрика

Директното излъчване от Ла Скала е продължение на цикъла "Опера на кино", който НДК започна преди една година с "Кармен" от Бизе, припомня генералният директор на НДК Христо Друмев. Спектакълът започва в 18.00 ч. българско време.

През първия антракт публиката ще има възможност да посети щандовете на 29-ия Софийски международен панаир на книгата, а през втория - барчета с храни и напитки. През антрактите ще бъдат излъчени интервюта с диригента Даниел Баренбойм, солистката Валтрауд Майер и режисьора Ги Касие.

Немският посланик у нас Матиас Хьопфнер е патрон на откриването на Новогодишния музикален фестивал и на заключителния концерт на 1 януари под наслов "Духът на Германия". Маестро Емил Табаков ще дирижира Фестивалния симфоничен оркестър и хор. В програмата са творби на Вагнер, Бетовен, Бах, Вебер, Флотов и други - представени са почти всички епохи в немската музика. С подкрепата на Германия идват солистите на концерта - известните немски певци Торсен Бютнер - тенор, и Джанет Рьок - сопран, с която ще имат общо изпълнение четири деца, солисти на Хора на софийските момчета с диригент Адриана Благоева.

Един от акцентите на Новогодишния музикален фестивал според организаторите е първото гостуване в България на Лондонската филхармония на 11 декември в зала 1 от 19.00 часа.

Забележителната френска пианистка Елен Гримо ще изпълни Четвъртия клавирен концерт от Бетовен. Под ръководството на главния диригент Владимир Юровски ще прозвучат още Пета симфония от Менделсон и Трета симфония от Брамс. Концертът е под патронажа на посланика на Великобритания Стийв Уилямс и се осъществява с подкрепата на Британския съвет.

Във фестивалната програма са 23 събития от всички музикални жанрове - опера, балет, детски и танцови спектакли, симфонични, хорови и камерни концерти, фламенко, джаз, поп и рок. Публиката ще бъде очарована от присъствието на Пако де Лусия с неговата група, Харлем госпъл хор и Бони М, Оркестъра на Глен Милър, ФСБ, Детския радиохор, звездите на българския рок Коцето-Калки, Звезди от "Ахат" и Наско от Б.Т.Р. в рокоперата на Уебър "Исус Христос Суперзвезда" на Музикалния театър, Балет "Тодес" и група "Вакали", посочва Друмев.

Поредица от камерни концерти отбелязват годишнини на Шопен, Шуман, Лист, Цезар Франк, Камий Сен-Санс. Международният облик на фестивала се определя от гостуващи артисти и продукции от 11 държави - Великобритания, Франция, Германия, Италия, Белгия, Русия, Полша, САЩ, Испания, Ямайка, Етиопия.

По традиция фестивалът дава възможност за изява на млади талантливи изпълнители - наред с утвърдените имена на концертната сцена, които тази година са пианистите проф. Атанас Куртев, Анжела Тошева, проф. Жени Захариева и световноизвестната цигуларка Ваня Миланова.

Новогодишният музикален фестивал е създаден на 1 януари 1986 г. от диригента Емил Чакъров с подкрепата на председателя на тогавашния Комитет за култура Георги Йорданов, припомня Христо Друмев.

Информацията е на БТА.

Програмата на Новогодишния музикален фестивал 2010/2011:

Валкюрата (Ла Скала, Милано)
Диригент: Даниел Баренбойм,
Режисьор: Ги Касие
Солисти: Саймън О' Нийл, Джон Томлинсън, Рене Папе, Валтруд Майер, Нина Стеме
Зала 1 - 7 декември от 18:00 ч

Харлем госпъл хор
В програмата: спиричуъли, соул, блус, хитове на Майкъл Джексън, Махалия Джаксън, Р. Кели
Зала 1 - 8 декември от 20:00 ч

Концерт на акордеонно трио Моушън
Зала 11 - 8 декември от 19:00 ч

Концерт на Пако де Лусия
Зала 1 - 8 декември от 19:00 ч

Концерт на Бони М
Зала 1 - 10 декември от 19:00 ч

Рецитал на Атанас Куртев-Шопенов
Зала 6 - 10 декември от 19:00 ч

Концерт на Лондонската филхармония
Солист: Елен Гримо, пиано
Диригент: Владимир Юровски
В програмата: Менделсон, Бетовен, Брамс
Зала 1 - 11 декември от 19:00 ч

ФСБ на концерт – Пак се прегръщаме...
Зала 1 - 13 декември от 19:30 ч

Концерт на дуо Лила
Божана Соколова, цигулка и Лора Терзиев, пиано
В програмата: Ц. Франк, К. Сен Санс
Зала 6 - 15 декември от 19:00 ч

Концерт на Оркестърът на Глен Милър
Диригент: Вил Салде
В програмата: популярни творби от Глен Милър
Зала 1 - 16 декември от 20:00 ч

Концерт на Стефан Пенинг
Зала 6 - 16 декември от 19 ч

Юбилеен коледен концерт на на Детския хор на БНР
Диригенти: Христо Недялков, Венеция Караманова
Клавирен съпровод: Светлана Ананиевска, Силвия Гълъбова
В програмата: коледни песни от Христов, Буkурещлиев, Ременков, Моцарт, Шуберт, Адам
Зала 1 - 18 декември от 19:00 ч

Концерт на Анжела Тошева (пиано)
Зала 11 - 20 декември от 19:00 ч

Исус Христос супер звезда
С участието на: Коцето Калки, Звезди от „Ахат", Наско от БТР, Деница Шопова, Румен Григоров, балет и оркестър на ДМА „Ст. Македонски"
Диригент: Игор Богданов
Режисьор: Бойко Илиев
Зала 1 - 22 декември от 19:00 ч

Руски балет "Тодес"
Солист: Александър Глебов
В програмата: модернизирани руски народни танци, модерен балет, стил „вогинг" Хореография: по песни на Майкъл Джаксън
Зала 1 - 26 декември от 20:00 ч

Концерт на клавирно трио
Стоимен Пеев (цигулка), Атанас Кръстев (виолончело) и Люба Куртева (пиано)
Зала 6 - 28 декември от 19:00 ч

Концерт на дуо Ваня Миланова (цигулка) и Жени Захариева(пиано)
В програмата: Ж.М.Льоклер, К. Дебюси, М. Равел, П. Сарасате
Зала 6 - 29 декември от 19:00 ч

Празничен новогодишен концерт Духът на Германия
Солисти: Жанете РЬОК, сопрано, Торстен БЮТНЕР, тенор
Диригент: Емил ТАБАКОВ
В програмата: Вагнер, Бах, Бетовен, Хумпердинк, Вебер, Шуман, Флотов, Лорцинг
Зала 1 - 1 януари 2011 г. от 18:30 ч
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/mirelalilova?feature=mhum
cactus

cactus


Брой мнения : 2
Join date : 17.12.2010

Новини за Майкъл  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за Майкъл    Новини за Майкъл  Icon_minitimeПет Дек 17 2010, 21:21

СТОП ПРЕСА: Майкъл Джексън е жив и се крие в Австралия!
С Джес McGuire на 5 септември 2009 година в 6:49 ч.

Това е често не да намеря себе си "работи" за един уикенд, но когато разбрах, че Майкъл Джексън е действително жив благодарение на информация ляво на базата на напълно надежден сайт, знаех, че е мое задължение да информира читателите си, на този удивителен новини незабавно .

Грег, публикувани на следната сметка очевидец на Майкъл Джексън наблюдения:

аз съм толкова уплашен, че аз ще съм луд, всеки мисли, че аз лъжа, но видях, Михаил, той е тук, в Южна Австралия регионални преди два дни, аз не знам кой да каже, но чичо ми ми каза за този сайт, кълна на Бог, че го видях, се разхождаше из едно дере, където бях риболов, и той остана там подскача от кола край пътя, той има две coulered охрана тяло и 9-годишно момче с него, аз почти припаднал в изненада, но това, което happned следващата беше това, което ме изненада най той всъщност ме помоли да дойда и да говоря с него, той беше толкова нереално, той ми каза, че това е грешка постановка смъртта му и той се опитва да намери малък град в Австралия за изграждането на скривалището, гледаше в продажба, Моруел и Трафалгар в регионалните Виктория като възможни места за изграждане на постоянни скривалището му, той също се споменава като бункер система в близките варира strzlecki, да съдържа скривалището му, той каза, че причина той организирани смъртта му, защото той е бил болен да бъдат съдени от всички хора, които го мразят, а той иска да излезе от обществото, той също ме tolld, че иска да му се извини на истинските фенове за този трик, след това започнах да да cheast болки, защото сърцето ми бие толкова бързо, изтичах вкъщи и не знам какво да правя, така че от мен да ви Надявам се, че си "истински" фенове съм мисля, че съм луд, както и, аз просто искам всички да знаят , кралят на поп е все още жив.

Gracious! Жителите на продажба / Моруел / Трафалгар - имайте едно око вън за Майкъл Джексън и да се свържат на място, ако сте го скита из града ви с две "coulered" бодигардове и девет-годишно момче в тегли.[justify]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Новини за Майкъл  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за Майкъл    Новини за Майкъл  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новини за Майкъл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Гифчета на Майкъл
» Трибути за и на Майкъл
» Липсваш ни Майкъл..
» Картинки с Майкъл
» Сексапилът на Майкъл...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Music world :: Музика :: Michael Jackson-
Идете на: